Įsileisk saulę!


Pažvelk į pasaulį.

Plačiau

Švarūs stiklai


Stiklo valymo tikslas yra ne vien švarūs, bet ir sveiki langai. Purvas nuo gatvės, kieto vandens mineralai (kalkės), organinės kilmės nešvarumai - visa tai ne tik atrodo neestetiškai, bet ir gadina jūsų stiklus. Kadangi stiklo paviršius yra porėtas, kaitinant saulei į jį palaipsniui "įsigeria" įvairūs mineralai. Būtent todėl net išvalius langus vis vien matosi įsisenėję kalkių klodai ar "upeliai". Tokiu atveju tenka užsakinėti brangias kalkių šalinimo procedūras arba keisti langus. Tačiau viso to galima išvengti reguliariai valant savo langus. Mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti. Taip jūs ne tik galėsite visada džiaugtis ryškia saulės šviesa, bet ir sutaupysite.

Taigi belieka pasirinkti kurią paslaugą norite užsisakyti:

  1. Profilaktinis - su specialia "rankove" ir abrazyvu langai yra keletą kartų padengiami valikliu ir įtrinami. Tada pilnai nusausinami nubraukėju ir šluostėmis. Ant stiklo liks tik postatybiniai likučiai (klijai, dažai, silikonas ir pan.) ir kalkės.
  2. Po statybinis - su specilia "rankove" langai yra padengiami valikliu. Atsargiai specialiu peiliuku pašalinami užkietėję nešvarumai. Dar kartą viskas padengiama valikliu ir įtrinama abrazyvu. Tada pilnai nusausinama nubraukėju ir šluostėmis. Ant stiklo liks tik kalkės.¹
  3. Profilaktinis su nuodugniu² rėmų valymu - kaip profilaktinis, tik remai bus valomi su garų valytuvu ir nešvarumai bus pašalinami iš visų tarpelių. Liks tik postatybiniai nešvarumai.
  4. Po statybinis su nuodugniu rėmų valymu - kaip po statybinis, tik remai bus valomi su garų valytuvu ir specialia chemija šalinami VISI postatybiniai ir nepostatybiniai nešvarumai.

!! Jeigu langai buvo valyti seniau nei prieš metus, rekomenduojame užsakyti postatybinį valymą, ypač jeigu gyvenate prie miško ar judrios gatvės.

¹Poliravimo ar šlifavimo po kalkių defekto neatliekame, tačiau galime parekomenduoti mūsų kolegas.

²Neužsakant nuodugnaus rėmų valymo, vis vien atliekame paprastąjį valymą (nuvalome dulkes ir iššluojame lapus, vabzdžius ir pan.)

Kokias paslaugas teikiame?

Paslaugos - Jums siūlome


langu valymas

Profilaktinį

langu valymas

Valymą po statybos darbų

langu valymas

Klijų ar lipdukų šalinimas

langu valymas

Aukštuminį langų valyma iki 30m aukščio

Susisiekite!


Sutarus profilaktiniam valymui, taikomos nuolaidos.

Siųskite savo nuotraukas nurodytu el. paštu ir gaukite tikslią darbų atlikimo kainą!

Bendras el. paštas